Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM
Dowiedz się więcej o wdrożeniu BIM
Poznaj zastosowania technologii BIM w architekturze, inżynierii lądowej, instalacjach MEP i projektowaniu instalacji przemysłowych. Zobacz jakie korzyści możesz osiągnąć.
Sprawdź zalety BIM
Return AEC
Jak dostosować się do aktualnych wyzwań w branży AEC?
Od konieczności zachowania fizycznego dystansu, nowe rozmieszczenie biurek, po dbałość o jakość powietrza i wentylację. Sprawdź, jak działać w nowej rzeczywistości.
Dowiedz się więcej
BIM DAYs 2020
Materiały z konferencji BIM DAYs 2020 | Cyfrowa Budowa
Jakie tematy poruszaliśmy podczas wirtualnej konferencji BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0? Obejrzyj nagrania sesji i prezentacje - do wyboru aż 35 sesji.
Sprawdź już teraz
Przemysł i mechanika
Return to work
Wskazówki i narzędzia do zdalnej współpracy
Sprawdź, jak w aktualnych czasach dbać o niezawodność całego procesu produkcyjnego, począwszy od bezpieczeństwa personelu, aż po bardziej elastyczny łańcuch dostaw.
Dowiedz się więcej
Przemysl2021
Autodesk DAYS 2021 | Przemysł
Odkryj nowe możliwości
Weź udział w wirtualnej konferencji dla branży przemysłowej. Dowiedz się jak Twoja organizacja może jeszcze szybciej i lepiej przystosować się do zmian, które wymógł na wielu firmach projektowo - produkcyjnych rok 2020.
Weź udział
Media i rozrywka
Bifrost
Odkryj Bifrost w Autodesk Maya
Bifrost umożliwia tworzenie dokładnych fizycznie i niezwykle szczegółowych symulacji w jednym wizualnym środowisku programowania w Maya. Sprawdź, jak rozpocząć pracę w Bifrost.
Sprawdź szczegóły
3ds max
Bezpłatny kurs 3ds Max - od podstaw
Szukasz kursu programu Autodesk 3ds Max, który opisuje jego funkcje od A do Z? Naucz się modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania przy użyciu Arnolda.
Przejdź do kursu
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Obejrzyj nagrania z BIM Akademii AEC Design

AEC Design: Dlaczego warto? Ponad 140 uczestników, praktyczne porady i najlepsze praktyki z rynku polskiego. Case study firm z sektora budowlanego. Sprawdź teraz!
SPRAWDŹ
Współpraca Autodesk Revit z wykorzystaniem plików Excel

Graitec:
Sprawdź, jak z łatwością wyeksportować potrzebne dane, zwiększyć wydajność oraz efektywnie tworzyć zestawienia celem ich dalszej obróbki.
SPRAWDŹ
MAT Mechanical – event online branży mechaniczej

MAT: Weź udział w MAT Mechanical i dowiedz się jak wykorzystać rozwiązania Autodesk podczas pracy w mechanice. 26 i 28.01.2021 r. Fusion 360, Inventor, Vault, CFD
SPRAWDŹ
Darmowy ebook o tworzeniu wizualizacji

PCC Polska: Pobierz ebook wypełniony po brzegi wiedzą dla początkujących wizualizatorów. Twórz lepsze wizualizacje od ręki: wybierz program, poznaj sztuczki i śledź trendy.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News