Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Nowości i oferty specjalne
Flash
Tylko do 17 grudnia trwa Autodesk Flash Promo
Uzyskaj aż do 20% rabatu na nasze najpopularniejsze oprogramowanie: AutoCAD LT®, AutoCAD® i AutoCAD Revit LT Suite®!
Poproś o ofertę
Architektura i budownictwo
BIM
Dowiedz się więcej o wdrożeniu BIM
Poznaj zastosowania technologii BIM w architekturze, inżynierii lądowej, instalacjach MEP i projektowaniu instalacji przemysłowych. Zobacz, jakie korzyści możesz osiągnąć.
Sprawdź zalety BIM
BIM360
Pracujesz w BIM 360 Design?
Sprawdź bazę materiałów dotyczących pracy w BIM 360 Design i poznaj możliwości bezpiecznej współpracy w czasie rzeczywistym nad modelami Revit.
Zobacz dostępne materiały
Przemysł i mechanika
Raport
Zgłoś temat na wirtualną konferencję Autodesk DAYS 2021 | Przemysł
Wskazać tematy, jakie powinniśmy poruszyć podczas kolejnej wirtualnej konferencji dla przemysłu. A może chcesz zostać prelegentem i podzielić się swoimi doświadczeniami? Nie zwlekaj, czekamy na zgłoszenia do 20 grudnia.
Wypełnij zgłoszenie
Zdalna praca w przemyśle
Nowa normalność w przemyśle
Czy wiesz, jak utrzymać efektywność przy pracy zdalnej? Odkryj innowacyjne sposoby działania w firmach produkcyjnych, zwiększ efektywność współpracy z pracownikami i zachowaj produktywność w nowej rzeczywistości.
Sprawdź porady
Dołącz do Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu
Dołącz do Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu
Zastanawiasz się jak z sukcesem wdrożyć cyfryzację w swojej firmie i uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki innowacjom? Dołącz do Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu.
Dołącz już teraz
Media i rozrywka
Blizniak
Autodesk Maya od postaw - kurs online
Sprawdź bezpłatny kurs online, z którego dowiesz się, jak poruszać się po interfejsie, poznasz zalety narzędzia Bifrost i nauczysz się od podstaw tworzenia grafiki, animacji i renderowania w programie Maya.
Przejdź do kursu
Autodesk 3ds Max 2021.3
Nowe funkcje dostępne w Autodesk 3ds Max 2021.3
Sprawdź nowości dostępne w Autodesk 3ds Max: lepsza wydajność modelowania dla artystów dzięki ulepszeniom popularnych modyfikatorów i nowe algorytmy.
Sprawdź szczegóły
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Praca zdalna dzięki BIM 360 Design
AEC Design: Sprawdź, jak BIM 360 Design umożliwia zespołom projektowym bezpieczną pracę zdalną na wspólnych modelach Revit, niezależnie od lokalizacji użytkownika.
SPRAWDŹ
Bezpłatne warsztaty Subassembly Composer
Arkance Systems: Przyspiesz swoją pracę i korzystając z narzędzia dostępnego w Civil 3D: twórz i modyfikuj własne podzespoły bez potrzeby programowania w środowisku VB.NET lub C#.
SPRAWDŹ
15 podstawowych narzędzi Revit–poradnik
Man and Machine: Jak polubić pracę w Autodesk Revit, a przede wszystkim nabrać pewności w jego obsłudze? Są na to proste sposoby! Poznaj 15 podstawowych narzędzi Revit.
SPRAWDŹ
18-25 stycznia 2021 FUSION DAYS
TechData: Weź udział w serii webinarów. Zapoznaj się z najnowszymi rozszerzeniami Fusion 360, dzięki którym Twoja praca może być znacznie szybsza, wydajniejsza i prostsza.
SPRAWDŹ
Bezpłatne webinaria - branża AEC i MFG
MAT: Weź udział w webinariach dla branży architektoniczno-budowlanej oraz mechanicznej. Revit, Inventor, Navisworks, Vault, symulacje MES
i inne.
SPRAWDŹ
Inventors Day Online już w styczniu!
Procad: Poznaj aktualne trendy świata innowacyjnych technologii. Najnowsze rozwiązania CAD/CAM/CAE, Technologie 3D, VR, AR, MR, druk 3D. Nowość – warsztaty online!
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News