Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM360
Materiały z konferencji BIM DAYs 2020 | Cyfrowa Budowa już są dostępne
Tegoroczna wirtualna konferencja zgromadziła prawie 1000 uczestników, którzy mieli okazję wysłuchać 35 sesji tematycznych, zadawać pytania ponad 40 prelegentom oraz wziąć udział w konkursie "BIM zmienia..."
Obejrzyj nagrania z konferencji
BIM Days
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat BIM 360 Design?
Sprawdź, w jaki sposób BIM 360 Design umożliwia zespołom architektonicznym, inżynieryjnym i budowlanym bezpieczną współpracę w czasie rzeczywistym nad modelami Revit.
Dowiedz się więcej
Przemysł i mechanika
Raport
Seria porad #Fusion360TipsWeek
W tygodniu od 19 do 25 października trwa #Fusion360TipsWeek na naszym fanpage'u na facebook'u - pakiet kilkunastu praktycznych wskazówek dotyczących pracy w Fusion 360.
Sprawdź publikacje
Gen design
Autodesk Generative Design
Obejrzyj najlepiej oceniane nagranie sesji z wirtualnej konferencji dla przemysłu i dowiedz się, jak możesz przyśpieszy swój proces rozwoju produktu przy użyciu technologii Autodesk Generative Design.
Obejrzyj nagranie sesji
Media i rozrywka
Autodesk Media & Entertainment Days
Materiały z konferencji Autodesk Media & Entertainment Days już są dostępne
Zapoznaj się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz spotkaj się z innymi profesjonalistami rynku gier i animacji - do wyboru 14 inspirujących sesji tematycznych oraz odpowiedzi na pytania uczestników.
Pobierz materiały
Velociraptor
Tworzenie grafiki dinozaura w 3ds Max
Sprawdź, jak krok po kroku powstawał model 3D małego welociraptora podczas przyjęcia urodzinowego, przy użyciu Autodesk 3ds Max.
Sprawdź teraz
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Zrealizuj swój pomysł wart miliony
Future Group: Masz nowy pomysł na produkt, ale nie wiesz od czego zacząć? Pobierz bezpłatny e-book, który pokaże ci, jak wprowadzić twój pomysł w życie.
SPRAWDŹ
Bezpłatne warsztaty Revit w tej edycji Online!
Procad: BIM | Akademia Efektywnego Projektowania już wkrótce. 3 sale warsztatowe, praktycznie ćwiczenia, nowe rozwiązania Autodesk i BIM.
SPRAWDŹ
Bezpłatne webinaria - branża AEC i MFG
MAT: Weź udział w webinariach dla branży architektoniczno-budowlanej oraz mechanicznej. Revit, BIM 360, Inventor, Inventor Nastran, Fusion 360 i wiele innych.
SPRAWDŹ
Shotgun – zacznij pracę w programie

PCC Polska: Obejrzyj nasze tutoriale i zacznij pracować w programie Shotgun. Dowiesz się jak stworzyć pierwszy projekt i pipeline. Włącz wiedzę!
SPRAWDŹ
BIM dla branży mechanicznej 

Arkance Systems:
Korzyści płynące z synergii branży mechanicznej z architektoniczno–budowlaną w zakresie efektywnej wymiany plików projektu opisanych zestawem informacji niezbędnych dla obu stron.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News