Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Fast News / 05.2019
Architektura i budownictwo
AI w budownictwie
Sztuczna inteligencja pozwala analizować ogrom danych z placu budowy i usprawniać procesy robocze, a nawet chronić pracowników przed wypadkami.
Dowiedz się więcej
Sample alt text
Lepsze projekty infrastruktury
BIM dla infrastruktury w praktyce. Skorzystaj z naszego interaktywnego przewodnika i znajdź procesy projektowe dla obszarów, które Cię interesują.
Poznaj procesy BIM
Sample alt text
AEC Excellence Awards 2019
Tylko do 4.06 możesz zgłosić swój projekt - architektoniczny, infrastrukturalny lub inżynieryjny - wykorzystujący innowacyjne technologie zmieniające całą branżę.
Weź udział w konkursie
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Innowacje 4.0 - Przyszłość tworzenia
Konferencja już 4.06! W programie: nowoczesne rozwiązania dla przemysłu oraz technologie takie jak Generative Design, Additive Manufacturing czy Fusion 360.
Zarejestruj się
Sample alt text
Produkujesz dla budownictwa?
Jeśli twoje produkty są wykorzystywane w budownictwie i musisz tworzyć biblioteki obiektów BIM - mamy dla Ciebie rozwiązanie bezpośrednio w programie Inventor.
Sprawdź, jak to działa
Sample alt text
Zarządzanie danymi produktu
Pełna kontrola nad cenną własnością intelektualną czyli danymi Twoich produktów? Możliwe tylko z odpowiednią strategią zarządzania danymi inżynieryjnymi, zespołami i procesami.
Poznaj rozwiązania
Sample alt text
Media i rozrywka
Za kulisami
Jak studio RealtimeUK stworzyło od podstaw postaci 3D korzystając jedynie ze zdjęć aktorów? Zobacz ten niezwykły trailer do gry.
Obejrzyj film
Sample alt text
Maya
Zintegrowany moduł Arnold, szybsza animacja, proces układania włosów i sierści XGen i wiele innych funkcjonalności. Maya w subskrypcji rocznej już od 723zł/miesiąc.
Sprawdź teraz
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Warsztat online: Inventor AnyCAD
Autor: Weź udział w IV warsztacie Inventors Academy i odkryj moc technologii AnyCAD, pozwalającej importować pliki z dowolnych systemów 3D CAD.
ZAPISZ SIĘ
Revit - Nowe kreskowanie dla żelbetu
Cadvision: Dowiedz się z naszego bloga, jak w programie Autodesk Revit stworzyć żelbet i kreskowanie zgodnie z Polską Normą Budowlaną.
CZYTAJ TERAZ
III kongres BIM dla producentów
Procad: Już w maju wyjątkowe wydarzenie dotyczące idei BIM dla branży produkcyjnej. Wśród prelegentów: Katarzyna Frydrych/PM Group, Paweł Górski/Xella, Michał Nękanowicz/PAROC.
ZAPISZ SIĘ
AEC Revit Academy - bezpłatne warsztaty
AEC Design: Bezpłatne, praktyczne warsztaty dla architektów, konstruktorów i instalatorów MEP. 3 sale warsztatowe, praktyczne ćwiczenia w Autodesk Revit. Skrypt Dynamo.
ZAPISZ SIĘ
Przechwytywanie rzeczywistości
Boneheadz: Dowiedz się, jak możliwości przechwytywania stanu rzeczywistego zmieniają projektowanie i przemysł budowlany.
POBIERZ E-BOOK
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!