Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM w infrastrukturze
Realizujesz projekty drogowe, kolejowe, kanalizacyjne lub GIS? Poznaj korzyści wdrożenia BIM w infrastrukturze. Zapisz się na webinaria.
Zarejestruj się teraz
Sample alt text
Pakiet BIM
Do 10% rabatu na zakup 3-letniej subskrypcji kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. Do pakietu sugerujemy 5-dniowe, dedykowane szkolenie u jednego z naszych autoryzowanych partnerów.
Sprawdź ofertę
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Jak kreować innowacje na żądanie?
Czym są innowacje? I jak powstają? Dowiedz się z Praktycznego przewodnika dokonywania innowacyjnych wyborów w każdym projekcie inżynieryjnym.
Pobierz e-Book
Sample alt text
Inventor 2020
Sprawdź wszystkie nowe funkcjonalności, m.in. udoskonalenia generatora ram, narzędzie rozwijania, dodawanie lub usuwanie geometrii poprzez przeciągnięcia bryłą po ścieżce.
Sprawdź nowości
Sample alt text
Media i rozrywka
Tworzenie postaci w programie Maya
Seria krótkich filmów pokazująca jakie techniki są wykorzystywane do tworzenia realistycznych postaci przez różnych artystów.
Obejrzyj filmy
Sample alt text
3ds Max 2020.1
3ds Max 2020.1 już jest! Sprawdź ulepszone narzędzia, m.in. zarządzanie skrótami klawiaturowymi i ulepszenia modyfikatora chamfer.
Obejrzyj film
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Ulepszone wsparcie dla Dynamo w programie FormIt
Cadsoft: Nowa wersja programu FormIt 17.2 pozwala na swobodniejszą współpracę z Dynamo. Teraz możliwa jest edycja parametrów skryptu już z poziomu programu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Myślisz infrastruktura, mówisz Civil!
Cadvision: W dobie rosnących wyzwań, presji czasu, cięcia kosztów, oczekiwania projektantów stale rosną, sięgają zatem po niezawodne narzędzie jakim jest Civil 3D.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Profil Inżyniera – mgr inż. Wojciech Kozłowski
AEC Design: Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszego inżyniera ds. technologii BIM, który propaguje i wdraża ideę BIM w biurach projektowych, firmach wykonawczych i u inwestorów,
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!