Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
Projektowanie wnętrz
Chcesz wiedzieć jak wybrać najlepszy program do projektowania wnętrz, ale nie wiesz, jakie czynniki wziąć pod uwagę? Dowiedz się na naszym webinarium: 03.10.2019 r. o g. 13:00.
Zapisz się
Sample alt text
BIM dla infrastruktury
Już 26.09.2019 r. o g. 11:00 webinarium Zintegrowany proces BIM w projektowaniu dróg! Poznaj rozwiązania wspierające procesy projektowania i budowy na każdym etapie realizacji.
Rejestracja
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Warsztaty Innovation Workshop
Już 10 października zapraszamy kadrę kierowniczą małych i średnich firm przemysłowych do Sopotu. Dowiedz się jak tworzyć lepsze produkty, generować więcej zysków i spełniać oczekiwania klientów. 
Zapisz się na 1 z 6 spotkań
Sample alt text
Zarządzanie danymi dla inżynierów
Zapewnij sobie pełną kontrolę nad danymi i procesami inżynieryjnymi, aby móc skoncentrować się na projektowaniu produktów i wprowadzaniu innowacji.
Więcej szczegółów
Sample alt text
Media i rozrywka
Twórz wciągające gry
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym twórcą, 3ds Max pomoże Ci w uzyskaniu najlepszych i najnowocześniejszych efektów.
Zobacz szczegóły
Sample alt text
Bifrost for Maya
Przedstawiamy Bifrost - nowe środowisko programowania wizualnego w Autodesk Maya - teraz możesz tworzyć własne efekty łatwiej niż kiedykolwiek.
Dowiedz się więcej
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Wygodny sposób na zdobywanie wiedzy!
Man and Machine: Weź udział w 1-godzinnych, bezpłatnych webcastach: już 30.06 dowiesz się o rzutach powierzchni w Autodesk Revit. Kolejne webinaria: 7,18 i 25 października.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PROCAD EXPO 2019 już 9 października!
PROCAD: 65 inspirujących prelekcji, 40+ prelegentów, 7 sal wykładowych, 1 hala wystawowa i ponad 1000 uczestników. Weź udział w największej konferencji CAD/BIM w Polsce.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
BIM Akademia dla infrastruktury: 8.10.2019
AEC: Dowiedz się jak w praktyce wygląda stosowanie BIM, jakie narzędzia przyspieszają pracę oraz jak otrzymać od nas wsparcie merytorycznie przy swoim projekcie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zostań gwiazdą kalendarza!
PCC Polska: Wyślij nam swoją wizualizację, projekt lub stopklatkę z animacji do 15 października – zostań gwiazdą kalendarza PCC Polska na 2020 rok!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Międzynarodowa Konferencja Digital BIMUp
Graitec: 8-10.10 | Event online | 200 sesji | Prelekcje w 8 językach | 4 ścieżki tematyczne | BIM: Projektowanie - Analiza - Wytwarzanie - Zarządzanie | Zobacz więcej!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!