Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Fast News / 02.2019
Architektura i budownictwo
Pracujesz już w chmurze?
Jeśli nie, to czas najwyższy zacząć. Poznaj rozwiązania ułatwiające koordynację danych i dokumentów w całym cyklu budowy.
Obejrzyj webinaria
Sample alt text
Generative Design
Projektowanie generatywne to zdecydowana zmiana procesu tworzenia koncepcji, projektowania i budowania. Dowiedz się, jak z niego korzystać.
Pobierz e-Book
Sample alt text
Jak dobrze wdrożyć BIM?
Dowiedz się, jak procesy BIM automatyzują codzienne czynności i mogą pomóc we wprowadzaniu innowacji. Spersonalizuj swój przewodnik po BIM.
Pobierz przewodnik
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Innowacje = konieczność?
Presja na innowacyjne rozwiązania rośnie. Dowiedz się, skąd brać pomysły i jak usystematyzować proces tworzenia innowacji. Mamy dla ciebie serię webinariów i przewodniki.
Zarejestruj się już teraz
Sample alt text
3ds Max nie tylko dla grafików
Czy użytkownik programu Inventor może się zaprzyjaźnić z programem do tworzenia grafik i animacji 3ds Max? Może. Oto kilka porad, które to zadanie znacznie ułatwiają.
Obejrzyj krótki film
Sample alt text
Co kryje się za tą puszką?
Widzisz tylko puszkę? A może większą efektywność produkcji? Warto dostrzegać okazje do wprowadzania innowacji, tworzenia i doskonalenia.
Sprawdź sam
Sample alt text
Media i rozrywka
Piękno tkwi w detalach
Jesteś artystą i masz wspaniałe pomysły? Maya ma odpowiedni zestaw narzędzi, który pozwoli zrealizować te pomysły. Aż do najdrobniejszego szczegółu.
Poznaj program Maya
Sample alt text
Co nowego w Mudbox 2019?
Nowa opcja zachowania objętości przy wygładzaniu, uaktualnienia w teselacji dynamicznej, łączenie siatek i wiele innych nowości.
Sprawdź teraz
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Revit 2019.2 – sprawdź listę nowości
Cadsoft: Poznaj listę nowości i ciesz się pracą w zaawansowanym oprogramowaniu dla architektów, konstruktorów i instalatorów, stworzonym z myślą o BIM.
Poznaj nowości
Bezpłatne warsztaty Revit już w marcu
Procad: Zapraszamy na BIM Akademię do Gdańska, Warszawy, Krakowa, Katowic i Wrocławia. 3 sale warsztatowe, praktyczne ćwiczenia, Autodesk Revit, Robot, Advance Steel.
Zapisz się teraz
Warsztat: Pierwszy projekt w Inventor
PCC Polska: 15 kwietnia zapraszamy do Wrocławia na warsztat dla początkujących. Poznasz na nim środowisko Inventora i wykonasz pierwszy projekt 3D z dokumentacją.
Zapisz się teraz
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!