Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk Fast News / 01.2019
Architektura i budownictwo
Webinaria BIM 360
Czym jest platforma BIM 360? Jakie rozwiązania zawiera? Znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania podczas serii webinariów.
Zarejestruj się teraz
Sample alt text
AEC Excellence Awards 2018
Jak co roku, Autodesk wybrał najciekawsze na świecie spośród projektów architektonicznych i infrastrukturalnych. Poznaj te, które najbardziej zmieniają obraz branży.
Zobacz zwycięzców konkursu
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Ciągła walka z danymi inżynieryjnymi?
Wprowadź rozwiązanie PDM i odzyskaj kontrolę nad danymi i procesami inżynieryjnymi, aby móc skoncentrować się na projektowaniu produktów i wprowadzaniu innowacji.
Poznaj rozwiązania
Sample alt text
5 trendów na 2019 rok
Drony, druk 3D, sztuczna inteligencja (AI) i Internet Rzeczy (IoT) to ciągle rozwijające się technologie, a ich wykorzystanie w przemyśle produkcyjnym jest nieuniknione.
Sprawdź teraz
Sample alt text
Media i rozrywka
Artystyczne wizualizacje architektoniczne
Studio Brick Visual tworzy imponujące, artystyczne wizualizacje obiektów architektonicznych, które pozwalają lepiej zrozumieć zamysł architekta.
Przeczytaj historię klienta
Sample alt text
Pomoc w nauce 3ds Max
Oto lista 13 miejsc, w których możesz znaleźć pomoc w opanowaniu 3ds Max, a także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które zazwyczaj towarzyszą nauce.
Sprawdź teraz
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Inventor 2019.2-2019.3 – poznaj listę nowości
CADSOFT: Dowiedz się z naszego artykułu jakie zmiany pojawiły się w Inventor 2019.2 i 2019.3. Przeczytaj m.in. o nowościach w zakresie: złożeń, generatora ram, rysunków, bibliotek Content Center, iLogic.
CZYTAJ TERAZ
Kurs wideo - szybsza praca
w Inventor
PCC Polska: Wydajniejsza praca w 5 krokach! Dołącz do darmowego kursu, a codziennie na Twoim mailu znajdziesz kilkuminutową lekcję z praktyczną wskazówką przyspieszającą twoją pracę w Inventor.
ZAREJESTRUJ SIĘ
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!