Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Nowości i oferty specjalne
T2NamedUser
PowerMill, PowerShape i PowerInspect dostępne w Fusion 360
Od 14 września zaawansowane możliwości produkcyjne PowerMill, PowerShape, and PowerInspect są dostępne w ramach subskrypcji Autodesk Fusion 360 - bez dodatkowych opłat.
Sprawdź korzyści dla siebie
Flash
Tylko do 22 września trwa Autodesk Flash Promo
Uzyskaj aż do 20% rabatu na nasze najpopularniejsze oprogramowanie: AutoCAD LT®, AutoCAD® i AutoCAD Revit LT Suite®!
Poproś o ofertę
Architektura i budownictwo
BIM
Do czego używa się BIM?
BIM służy do projektowania i dokumentowania każdego szczegółu budynku, ułatwiając wykonywanie analiz, badanie możliwych rozwiązań projektowych i tworzenie wizualizacji.
Dowiedz się więcej
AEC webinars
Webinaria dla użytkowników kolekcji AEC
Obejrzyj serię webinarów "AEC Collection Essentials" - masz do wyboru nagrania dotychczasowych sesji lub rejestrację na sesję na żywo poruszającą temat symulacji w Infraworks, które pomogą zaplanować bezpieczny powrót do pracy.
Sprawdz już teraz
BIM360
Jak efektywnie zarządzać projektami budowlanymi?
Sprawdź naszą bazę wiedzy a w niej m.in. e-book o kluczowych trendach w branży architektoniczno-budowlanej oraz o 9 sposobach na zwiększenie zysków dzięki współpracy.
Dowiedz się więcej
Przemysł i mechanika
Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu
Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu
Chcesz wdrażać innowacje w swojej firmie przemysłowej? Zastanawiasz się, jak efektywnie wprowadzać innowacje i uzyskać przewagę konkurencyjną? Dołącz do Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu.
Dowiedz się więcej
PLM
Webinaria o zarządzaniu cyklem życia produktu
Zarządzanie cyklem życia produktu zapewnia współpracę od inżynierii i łańcucha dostaw po jakość i produkcję. Dzięki temu, że wszyscy pracują z centralnego źródła, możesz szybciej wprowadzać lepsze produkty na rynek. Jak? Sprawdź na serii webinarów.
Sprawdź terminy
Media i rozrywka
Autodesk Media & Entertainment Days
Autodesk Media & Entertainment Days
Konferencja online, 23-24 września
Projektujesz filmy i reklamy? Tworzysz efekty specjalne, gry i animacje? Zapoznaj się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz spotkaj się z innymi profesjonalistami rynku gier i animacji.
Ostatnia szansa na rejestrację!
3ds max
Bezpłatny kurs 3ds Max - od podstaw
Szukasz kursu programu Autodesk 3ds Max, który opisuje jego funkcje od A do Z? Naucz się modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania przy użyciu Arnolda.
Przejdź do kursu
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Make Factory Grow – blog technologiczny
AEC Design: Sprawdź ciekawe informacje, szybkie triki i materiały instruktażowe dla branży MFG. Blog porusza tematykę projektowania i zarządzania obiegiem dokumentacji w firmie.
SPRAWDŹ
CADMAT 2021 – wirtualna konferencja CAD/BIM
MAT: Już tylko 2 dni do CADMAT 2021 – eventu online dla projektantów branży AEC i MFG. Termin 23-25.09.2020 r. Sprawdź agendę i zapisz się bezpłatnie już dziś!
SPRAWDŹ
Revit help – optymalizacja pracy – Architektura
Cadsoft: Oto lista najważniejszych kwestii, które należy uwzględnić podczas pracy w Revit. Jeśli je zastosujesz Twój model odwdzięczy się poprawnością działania.
SPRAWDŹ
Godzina ze specjalistą: inwestuj w wiedzę

PCC Polska: Wykorzystaj wiedzę naszych specjalistów z branży mechanicznej oraz branży wizualizacji i tworzenia gier - umów się na darmowe konsultacje online.
SPRAWDŹ
Współpraca Autodesk Revit & MS Azure

Tech Data
: Już 30 września o godz. 11:00 na bezpłatnym webinarium dowiesz się jak dwukrotnie szybciej zrealizować projekt architektoniczny dzięki Revit i MS Azure.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News