Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM360
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat BIM 360 Design?
Sprawdź, w jaki sposób BIM 360 Design umożliwia zespołom architektonicznym, inżynieryjnym i budowlanym bezpieczną współpracę w czasie rzeczywistym nad modelami Revit.
Dowiedz się więcej
BIM DAYS 2020
BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0
od 5 do 9 października
Już ruszyła rejestracja na bezpłatną wirtualną konferencję rynku architektoniczno-budowlanego. W agendzie m.in. trendy BIM, Future of Design, najlepsze praktyki i zastosowania oprogramowania w chmurze.
Zarejestruj się już dziś
Przemysł i mechanika
Raport
Zdalna współpraca z rozwiązaniami Autodesk dla przemysłu
Obejrzyj nagranie, z którego dowiesz się o możliwościach oprogramowania Autodesk, takich jak: wirtualny dostęp do Vault, zdalne dzielenie się projektami Viewer, zarządzanie danymi tworzonymi przez zespoły inżynierskie i wiele więcej.
Obejrzyj nagranie sesji
Gen design
Projektowanie generatywne - jak działa i jak zmienia świat tworzenia?
Dowiedz się jak szybciej rozwiązywać złożone problemy, tworzyć wiele opcji projektu oraz znajdować najwydajniejsze materiałowo rozwiązanie spełniające wyznaczone kryteria.
Sprawdź, jak to działa
Media i rozrywka
Blizniak
Autodesk Maya od postaw - kurs online
Sprawdź bezpłatny kurs online, z którego dowiesz się, jak poruszać się po interfejsie, poznasz zalety narzędzia Bifrost i nauczysz się od podstaw tworzenia grafiki, animacji i renderowania w programie Maya.
Przejdź do kursu
Autodesk Media & Entertainment Day
Autodesk Media & Entertainment Days
Konferencja online, 23-24 września
Spotkanie z profesjonalistami rynku gier
i animacji: zapoznaj się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz spotkaj się online z innymi profesjonalistami rynku gier i animacji!
Zarejestruj się
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Raport Future of Making

AEC Design: Poznaj sposoby na tworzenie lepszych produktów, większą sprzedaż i wyższą rentowność celem zyskania przewagi konkurencyjnej w branży mechanicznej.
SPRAWDŹ
Konferencja Procad Expo 2020 już we wrześniu

Procad: Jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji branży projektowej w Polsce, tym razem online. 70 prelekcji, 6 wirtualnych sal konferencyjnych, konsultacje na żywo, czat online, networking.
SPRAWDŹ
CADMAT 2021 – wirtualna konferencja CAD/BIM

MAT: Zarejestruj się na CADMAT 2021, jedno z największych spotkań branży projektowej w Polsce, które odbędzie się 23-25 września 2020 roku. Zapisz się już dzisiaj!
SPRAWDŹ
Navisworks-reguły dla tworzenia kolizji  
Man and Machine: Odwiedź naszego bloga i wejdź w BIM świat! Sprawdź, jak wprowadzić własne reguły dla udoskonalenia wykonywania kolizji w programie Autodesk Navisworks.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News