Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM IW
Warsztaty BIM Innovation Workshops
Sprawdź, czy wdrożenie BIM jest właściwym krokiem dla Twojej firmy. Zapisz się na wirtualne warsztaty BIM, przeanalizuj różne opcje digitalizacji, określ priorytety i porównaj dostępne możliwości wdrożenia BIM.
Wybierz termin
BIM Days
Pobierz materiały z konferencji BIM DAYs 2020 | Cyfrowa Budowa
Jakie tematy poruszaliśmy podczas wirtualnej konferencji BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0? Jakie pytania zadawali uczestnicy i jak na nie odpowiadali nasi prelegenci? Obejrzyj nagrania sesji i prezentacje.
Sprawdź już teraz
Return AEC
Jak dostosować się do aktualnych wyzwań w branży AEC?
Od konieczności zachowania fizycznego dystansu, nowe rozmieszczenie biurek, po dbałość o jakość powietrza i wentylację. Sprawdź, jak działać w nowej rzeczywistości.
Dowiedz się więcej
Przemysł i mechanika
Return to work
Wskazówki i narzędzia do zdalnej współpracy
Sprawdź, jak w aktualnych czasach dbać o niezawodność całego procesu produkcyjnego, począwszy od bezpieczeństwa personelu, aż po bardziej elastyczny łańcuch dostaw.
Dowiedz się więcej
Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu
Inicjatywa Przyszłość Polskiego Przemysłu
Chcesz wdrażać innowacje w swojej firmie przemysłowej? Zastanawiasz się, jak efektywnie wprowadzać innowacje i uzyskać przewagę konkurencyjną? Dołącz do Inicjatywy Przyszłość Polskiego Przemysłu.
Dowiedz się więcej
BP&F
Trendy i technologie dla producentów budowlanych
Zarządzanie cyklem życia produktu zapewnia współpracę od inżynierii i łańcucha dostaw po jakość i produkcję. Dzięki temu, że wszyscy pracują z centralnego źródła, możesz szybciej wprowadzać lepsze produkty na rynek. Jak? Sprawdź na serii webinarów.
Sprawdź terminy
Media i rozrywka
Area
Poznaj artystkę miesiąca AREA
Ariane Pelissoni jest artystką 3D, która pracuje dla firmy zajmującej się grami. Ariane, miłośniczka kreskówek i stylizowanych postaci, marzy o tym, by pewnego dnia pracować nad wielkim filmem animowanym.
Odkryj jej inspirującą pracę
MEDays2020
Nagrania i prezentacje z konferencji Autodesk Media & Entertainment Days
Materiały z 14 sesji są dostępne do pobrania. Poznaj najnowsze trendy i praktyki w tworzeniu gier, animacji i efektów specjalnych od międzynarodowych ekspertów.
Pobierz materiały
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
BIM Akademia AEC Design wirtualna konferencja

AEC Design: Reprezentujesz inwestora lub generalnego wykonawcę? Planujesz pierwszą inwestycję w BIM lub chcesz odkryć nowe obszary korzyści z BIM? Zarejestruj się teraz!
SPRAWDŹ
Cykl webinariów BIM SHOT

CADVISION: Zapraszamy na cykl Webinariów BIM SHOT, na których dowiesz się jak zastosować w praktyce wybrane narzędzia i funkcjonalności obszarze BIM.
SPRAWDŹ
IV Kongres BIM dla Producentów: Digital Edition 25-26.11

Procad: Docieraj do tysięcy projektantów branżowych, wykorzystuj BIM w procesie sprzedaży materiałów i technologii. Sprawdź trendy i kierunki kształtowania się BIMu w Polsce.
SPRAWDŹ
Symulacja placu budowy w Navisworks Manage

Graitec: Zobacz jak wykorzystać i zaimportować modele BIM na etapie wykonawczym oraz jak zaplanować plac budowy przypisując modele do harmonogramu, i kosztorysu.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News