Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk Fast News / 10.2018
Architektura i budownictwo
Gotowi na współpracę w chmurze?
Konferencja "Budowa w chmurze" już 28.11.2018 r. Poznaj BIM 360 – platformę do zarządzania i komunikacji w projektach budowlanych dla wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego.
Weź udział w konferencji
Sample alt text
Dopiero poznajesz BIM?
Mamy dla Ciebie przewodnik! Przygotuj się dobrze do pomyślnego wdrożenia technologii BIM w projektowaniu architektonicznym.
Pobierz e-book
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Zarządzanie danymi dla inżynierów
Wykorzystaj oprogramowanie do zarządzania danymi i procesami inżynieryjnymi, aby móc skoncentrować się na projektowaniu produktów i wprowadzaniu innowacji.
Poznaj rozwiązania
Sample alt text
Fabryka XXI wieku
Projektuj, planuj i sprawdzaj poprawność różnych wariantów layout’ów 2D i 3D. Popraw wydajność produkcji dzięki narzędziom służącym do optymalizacji procesów.
Dowiedz się więcej
Sample alt text
Media i rozrywka
3ds Max 2019.2 już jest
Poprawiona symulacja płynów, lepsze wsparcie dla standardów Alembic & OSL, uaktualniony silnik Arnold 5.2 i inne - razem ponad 70 poprawek w najnowszej wersji.
Poznaj nowości
Sample alt text
6 miejsc, gdzie uzyskasz pomoc
Trudny projekt w Maya? Pytanie bez odpowiedzi dot. 3ds Max? Każdemu artyście 3D to się zdarza. Ale my wiemy, gdzie taki problem rozwiązać.
Sprawdź teraz
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
CADMAT 2019 już za nami
MAT: Podsumowanie 11. edycji konferencji, podczas której dyskutowaliśmy m.in. o skanowaniu 3D, virtual reality, a także podpisaniu umowy między MAT a Leica Geosystems Polska.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Przemysł 4.0, smart manufacturing, cyfrowe fabryki
Tech Data: E-book dotyczący przyszłości produkcji - zobacz jak nowoczesność i cyfryzacja diametralnie zmieniają oblicza fabryk i sposoby wytwarzania produktów.
POBIERZ E-BOOK
Przechwytywanie rzeczywistości
Boneheadz: Dowiedz się, jak najnowsze techniki rejestrowania rzeczywistości wpływają na projektowanie i przemysł budowlany.
POBIERZ E-BOOK
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!