Kliknij tutaj, aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Nowości i oferty specjalne
T2NamedUser
Autodesk FY2020 Sustainability Report
Sprawdź, jak Autodesk angażuje się w pomoc w projektowaniu i tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla nas wszystkich.
Pobierz raport
Flash
Autodesk Flash Promo
Uzyskaj aż do 20% rabatu na nasze najpopularniejsze oprogramowanie: AutoCAD LT®, AutoCAD® i AutoCAD Revit LT Suite®!
Poproś o ofertę
Architektura i budownictwo
BIM
Zastanawiasz się nad wdrożeniem BIM?
Poznaj zastosowania technologii BIM w architekturze, inżynierii lądowej, instalacjach MEP i projektowaniu instalacji przemysłowych. Zobacz, jakie korzyści możesz osiągnąć.
Sprawdź sam
BIM360
Pracujesz w BIM 360 Design?
Obejrzyj pakiet porad dotyczących pracy w BIM 360 Design - aż 9 krótkich, kilkuminutowych filmików tips&tricks przygotowanych przez Andrzeja Samsonowicza (Autodesk Technical Specialist).
Zobacz porady
Przemysł i mechanika
Raport
Raport "Sukcesy i wyzwania w cyfryzacji polskich firm przemysłowych"
Zastanawiasz się nad stopniem wdrożenia cyfryzacji w polskich firmach przemysłowych oraz wyzwaniami i barierami, jakie się z tym wiążą? Sprawdź w najnowszym raporcie.
Pobierz raport
Inventor
Szybsze tworzenie rysunków
w Inventor 2021
Sprawdź jak możesz przyspieszyć tworzenie rysunków dzięki zaktualizowanym formatom arkuszy i ulepszonej funkcji iLogic w najnowszej wersji Inventora.
Zobacz, jak to działa
Media i rozrywka
maya
Nowe funkcje w Flame 2021.1
Nowości dostępne w programie Flame 2021.1 zapewniają użytkownikom jeszcze większą elastyczność twórczą, wydajność i zintegrowane udoskonalenia wykończenia.
Dowiedz się więcej
Show&tell
Praktyczne porady pracy w 3ds Max
Obejrzyj nagranie webinarium, na którym praktycy branży VFX podzielili się z nami kluczowymi technikami przygotowania scen w Autodesk 3ds Max. Sprawdź sposoby teksturowania, cieniowania i  edycji oświetlenia.
Obejrzyj teraz
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Obejrzyj filmy z zakresu BIM i Przemysłu 4.0
AEC Design: Teraz sam decydujesz, kiedy i jakie nagranie oglądasz. Sprawdź najlepsze praktyki i wskazówki odnośnie wdrożeń i usług BIM oraz tematykę powiązaną z nurtem Przemysłu 4.0.
SPRAWDŹ
Polskojęzyczne forum pomocy technicznej
Tech Data: Zasięgnij porady, sprawdź zasoby albo zadaj pytanie w każdej kwestii związanej z oprogramowaniem Autodesk w Klubie CAD. Nasi eksperci pomogą Ci błyskawicznie.
SPRAWDŹ
Porady Tips & Tricks - branża AEC i MFG
MAT: Zapraszamy do zapoznania się z serią lipcowych porad Tips & Tricks dla branży architektoniczno-budowlanej oraz mechanicznej. Revit, Inventor, Inventor Nastran.
SPRAWDŹ
Godzina ze specjalistą: inwestuj w wiedzę

PCC Polska: Wykorzystaj wiedzę naszych specjalistów z branży mechanicznej oraz branży wizualizacji i tworzenia gier - umów się na darmowe konsultacje online.
SPRAWDŹ
Konferencja Procad Expo 2020 już we wrześniu

Procad: Jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji branży projektowej w Polsce, tym razem online. 70 prelekcji, 6 wirtualnych sal konferencyjnych, konsultacje na żywo, czat online, networking.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News