Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Fast News / 03.2018
Architektura i budownictwo
25 programów w 1 kolekcji AEC
3 webinaria do wyboru - dla architektury, infrastruktury lub budownictwa. Weź udział w webinarium i dowiedz się, jak optymalnie wykorzystać narzędzia dla twojej branży.
Zarejestruj się teraz
city
Najwyższy wieżowiec w Pekinie
China Zun Tower - wart 3,5 mld USD budynek o powierzchni 43,7 mln m2, wysoki na 528 metrów, mający 108 kondygnacji naziemnych i 7 podziemnych - i tylko 62 miesiące na jego ukończenie. Możliwe tylko dzięki BIM.
Czytaj dalej
Sample alt text
Przemysł i mechanika
Webinarium 28 marca, g. 11:00
17 produktów w 1 pakiecie: Inventor, AutoCAD, Nastran In-CAD, Inventor HSM, Vault Basic, 3ds Max i wiele innych. Weź udział i dowiedz się, jak w pełni wykorzystać potencjał kolekcji oprogramowania dla przemysłu.
Zarejestruj się teraz
welding robot
Producent taboru szynowego
Newag redukuje czas wprowadzania struktur do 40%, przejmuje kontrolę nad danymi pochodzącymi z różnych działów oraz minimalizuje liczbę błędów. Sprawdź, w jaki sposób - obejrzyj historię klienta.
Obejrzyj film
Sample alt text
Media i rozrywka
Meet the experts
Bogata biblioteka nagrań webinariów dla branży tv, gier, VFX. Poznaj lepiej zaawansowane procesy i produkty Autodesk: Maya, 3ds Max, Arnold 5, Shotgun i wiele innych. 
Zacznij oglądać
Sample alt text
Autodesk Games Customer Reel 2018
Zobacz, jakie gry i postacie zaprojektowali i stworzyli klienci Autodesk z z całego świata.
Obejrzyj teraz
Sample alt text
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR
Co zyskasz wdrażając koncepcję 4Z?
APLIKOM: Jak stawić czoła wyzwaniom firm produkcyjnych w 2018 roku? Obejrzyj video i poznaj koncepcję 4Z zgodną z metodologią Lean Management.
Zacznij oglądać
Wprowadź BIM do projektowania instalacji
ROBOBAT: Webinar 27.03, godz. 10:00. Współpraca Revit MEP z Rex Heat Load, CADmep i GRAITEC PowerPack oraz Autodesk BIM 360 Team - uniwersalne narzędzie do kolaboracji.
Zarejestruj się
Tips&Tricks - Parametrycznie w świecie Revita
CADSOFT: Webinar 27.03, godz. 11:00. Jak usprawnić pracę w Revit? Poznaj parametry: współdzielone, projektu oraz globalne. 
Wygraj książkę "BIM w praktyce" wraz z autografami autorów.
Zarejestruj się
Webinaria i warsztaty
PCC Polska: Kwiecień i maj będą obfitować w wydarzenia! W grafiku mamy webinaria i warsztaty z takich programów, jak Maya czy Inventor HSM. 
Sprawdź teraz
Korzyści z BIM w marketingu i handlu
AEC Design: BIM Akademia - jak BIM może wpłynąć na obniżenie kosztów marketingu, zwiększenie zysków ze sprzedaży inwestycji, usprawnienie pracy projektanta.
Zarejestruj się
2 praktyczne case studies Black Red White i SITS
Projektujesz meble? Twórz je z Autodesk i oszczędzaj! Poznaj know-how liderów branży meblarskiej – Black Red White i SITS.
Pobierz case studies
Sprawdź sam!
Content Hub - webinaria, eventy, e-booki.
Czytaj teraz!
Zobacz ostatnie Autodesk Fast News!