Kliknij tutaj , aby wyświetlić tę wiadomość w przeglądarce internetowej.
Autodesk
Architektura i budownictwo
BIM360
Zintegruj procesy w BIM 360 Design
BIM 360 Design sprawia, że praca z modelami Revit jest o wiele bardziej efektywna. Jak? Uproszczone procesy i dane dostępne w jednym miejscu pozwalają szybciej realizować projekty i zmniejszyć liczbę błędów.
Przetestuj BIM 360
AEC
Konkurs AEC Excellence Awards
Kolejna edycja prestiżowego konkursu nagradzającego najbardziej innowacyjne projekty z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa z całego świata. Zgłoszenia można przesyłać do 10 czerwca 2020.
Prześlij swój projekt
Przemysł i mechanika
Zarządzanie cyfrowym zakładem produkcyjnym
Tworzenie i zarządzanie cyfrowym zakładem produkcyjnym
Zapisz się na webinarium 16 czerwca i dowiedz się, jak zaprojektować cyfrową fabrykę, w której możesz bezpiecznie wprowadzać zmiany.
Zapisz się już teraz!
PDMC
Uwolnij wyobraźnię dzięki automatyzacji
Inżynierem nie zostaje się po to, aby cały dzień wykonywać rutynowe czynności. Zautomatyzuj codzienne zadania z Product Design & Manufacturing Collection. Zaoszczędź czas i skoncentruj się na projektach.
Sprawdź sam
Media i rozrywka
maya
Najnowsze triki w Maya 2021
Obejrzyj 15-minutowy film i poznaj aż 15 przydatnych trików dostępnych w najnowszej wersji Maya 2020.
Sprawdź teraz
Show reel
Nowy Autodesk Show Reel
Zobacz imponujące projekty z branży mediów i rozrywki: programy telewizyjne, filmy, gry, wizualizacje, reklamy i dzieła sztuki tworzone w dużych i małych studiach przy użyciu narzędzi Autodesk.
Zainspiruj się
Sekcja partnerska, wydarzenia, porady VAR*
Zintegrowany Cykl Życia Projektu Kubaturowego
Arkance Systems: Nowy cykl webinariów - od etapu koncepcyjnego aż po zarządzanie wybudowanym obiektem, w sposób kompleksowy, nowoczesny i zintegrowany. Zapraszamy zawsze w poniedziałek o 13:00
SPRAWDŹ
Cyfrowy bliźniak – zapoznaj się z nim
AEC Design: Czym jest cyrowy bliźniak i dlaczego jest potrzebny w mojej firmie? Pobierz biuletyn wprowadzający w świat cyfrowego bliźniaka. Dowiedź się więcej i dołącz do webinaru.
SPRAWDŹ
#HomeCap, czyli motion capture w domu
PCC Polska: Nagrywaj animacje do swoich projektów bez przerwy! Zobacz jak stworzyć swoje studio motion capture w domu. Obejrzyj nasze vlogi i subskrybuj kanał YouTube!
SPRAWDŹ
Bezpłatne wydarzenia online w czerwcu
MAT: Zapraszamy na BIMuj z MAT – Jak skutecznie realizować projekty BIM w czasach pracy zdalnej oraz The Future of Making – przyszłość tworzenia mechaniki.
SPRAWDŹ
Szybki start w BIM za pomocą Revit
Cadsoft: Chcesz zmienić standardowy sposób projektowania 2D na 3D parametryczny a nie wiesz od czego zacząć i jaki program wybrać, zobacz jakie możliwości daje Ci program Autodesk Revit 2021.
SPRAWDŹ
NetCafe online – już od 25 maja
Procad: Odkryj możliwości oprogramowania Autodesk Revit, Inventor, 3ds Max, AutoCAD i innych programów CAD / CAM Autodesk. Dołącz do źródła wiedzy projektowej i inżynierskiej.
SPRAWDŹ
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź pozostałe informacje branżowe, m.in webinaria, e-booki, wydarzenia.
biblioteka materiałów
Autodesk Fast News